+41 77 442 42 59

Backend developer

Náplň práce:

  • Vývoj backendu systému a komponent pro projektovou platformu založenou na práci s CAD 3D modelem
  • Zpracování a vizualizace metadat ve strukturované podobě i v CAD 3D modelu
  • Vývoj prvků pro vzdálené ovládání monitorovacích systémů
  • Podle zkušeností možnost přesahu i do frontendu (Javascript, React)
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Přinášení nových nápadů, jak produkty rozvíjet i zefektivnit chod společnosti

Co bys měl umět:

  • Dostatečná zkušenost s programováním C# aplikací
  • Velmi dobrá znalost backend technologií (.NET Core)
  • Angličtina na komuničkaní úrovni
  • Zkušenosti s Gitem

Co nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • Školení, účast na konferencích
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Podílení se na hi-tech projektech ve Švýcarsku, Německu, USA a asijských zemích

Co používáme:

  • Git version control
  • Atlassian products (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • Jenkins
  • .NET, Postgre SQL
  • React, Webpack, Babel, SASS
  • Docker

Co oceníme:

  • Přesah na druhou stranu barikády (frontend technologie)
  • Znalost Dockeru
  • Big Data, Tabelau / PowerBI
  • AR/VR zkušenosti
  • CAD + 3D modelování německý jazyk

Pokud máš zájem o tuto pozici, pošli nám své CV na adresu: info@iolabs.cz