CZ
EN DE CZ

were_hiring_white.png

Jsme skupina profesionálních vývojářů, programátorů, inženýrů a architektů a jelikož neustále rosteme, hledáme dalšího kolegu na pozici frontend vývojáře.

Hledáme někoho, kdo by se rád podílel na vývoji digitálních aplikací pro stavební plánování. Buď vyvíjíme aplikace pro společnosti převážně z oblasti stavebnictví a engineering, nebo se naplno realizujeme při zkoušení a tvorbě nových procesů a technologií (POC). Často spojujeme stavební projekty s 3D modely, kvalitními vizualizacemi, cenotvorbou a dalšími daty - vše je založeno na cloudovém prostředí s nativní integrací pro iOS, Windows a Android. Žádná nudná práce, opravdu zajímavé věci!

Náplň práce

Co bys měl umět?

Co nabízíme

Co používáme

Co oceníme

sitting_man.png

Kdo jsme?

Jsme hrdou mezinárodní společností, která vymýšlí a dodává spolehlivá a inteligentní řešení. Jsme svobodomyslní profesionálové z různých oborů, kteří se od sebe učí, společně rostou a tím vytvářejí fantastické produkty.

Tým ioLabs není a nikdy nebude velkou korporací. Jsme hrdí na to, že chceme zůstat malým týmem, kde si můžeme všichni společně zajít na pivo a dobře si popovídat.

CAD

Největším tématem pro nás je vývoj CAD funkcí. Hlavním cílem je napomáhat digitalizaci stavebního průmyslu.

Stavebnictví

Většina našich klientů, převážně z Německa, Švýcarska nebo Rakouska, se zabývá stavebnictvím.

Jedinečnost

Jedinečný produkt, jedinečná příležitost. Přidej se ke společnosti, která pomáhá digitalizovat dosud analogové odvětví.

Výhody práce v ioLabs

Prestiž

Spoluprací s ioLabs získáš možnost být u zlomového okamžiku celého jednoho odvětví.

Flexibilita

Jsme full-remote firma, nezáleží nám na tom, jestli pracuješ z kanceláře v Liberci (CZ) nebo Baaru (CH), sedíš na vrcholu Himálají nebo ležíš u Tichého oceánu.

Zkušenosti

V ioLabs budeš pracovat pro prestižní klienty. Chceš nějaká jména? Představ si společnosti jako Autodesk, Andritz AG, armasuisse, BMW AG, Continental Automotive GmbH, CRB, Goldbeck GmbH a mnoho dalších.

Na názoru záleží

Všechny myšlenky jsou pro nás hodnotné. Pracujeme jako jeden tým, názory a nápady pro nás mají cenu.

Schedule a meeting